PREZENT 109 - Stropní svítidlo TIFFANY VII 2xE27/40W
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.109 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | hnědá antika, tiffany |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 40, 2x40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 390 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 72 - Nástěnné svítidlo TIFFANY VII 1xE14/40W
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
2 946 Kč
PREZENT 53 - Stolní lampička TIFFANY VII 1xE27/60W
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
3 581 Kč
PREZENT 67 - Stolní lampička TIFFANY VII 1xE14/40W
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
2 354 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 1713 - Stropní svítidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnědá antika
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
3 990 Kč
Prezent 1712 - Stropní svítidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnědá antika
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
3 990 Kč
Prezent 1714 - Stropní svítidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnědá antika
Skladem 5 ksihned k odeslání
4 297 Kč

























































