Prezent 1713 - Stropní svítidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnědá antika
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
Stropní svítidlo Prezent 1713 v tiffany stylu. Vhodná do retro místností. Svítidlo je vyrobeno ze skla a kovu. Svítidlo má patici E27 a je možné jej osadit LED žárovkou, která není součástí balení.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | multicolor, hnědá antika |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 400 mm |
| Hloubka: | 120 mm |
Prezent 1714 - Stropní svítidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnědá antika
Skladem 5 ksihned k odeslání
Prezent 1712 - Stropní svítidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnědá antika
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Prezent 1703 - Nástěnné svítidlo Tiffany XX. 1xE27, hnědá antika
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 1707 - Nástěnné svítidlo Tiffany XXI. 1xE27, hnědá antika
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 1711 - Nástěnné svítidlo Tiffany XXII. 1xE27, hnědá antika
Skladem poslední kusihned k odeslání
Prezent 1712 - Stropní svítidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnědá antika
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Prezent 1714 - Stropní svítidlo Tiffany 3xE27, Ø400, hnědá antika
Skladem 5 ksihned k odeslání
PREZENT 109 - Stropní svítidlo TIFFANY VII 2xE27/40W
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní

























































