Prezent 239 - Lampička Tiffany XXIII. 1xE14, Ø205, antická hnědá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: Pre-239 |
ihned k odeslání Dalších 10 ks - skladem u dodavatele
dodaní 2-5 dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
Prezent 239 – Lampička Tiffany XXIII. 1xE14, Ø205, antická hnědá/tiffany
Elegantní Tiffany lampička XXIII. představuje stylové dekorativní osvětlení inspirované tradičním řemeslným zpracováním. Dominantou svítidla je vitrážové stínidlo z barevného skla, které vytváří příjemně tlumené světlo a podtrhuje útulnou atmosféru interiéru. Díky svému charakteru se skvěle hodí jako noční lampička, osvětlení na komodu nebo designový doplněk do obývacího pokoje.
Stabilní konstrukce kombinuje kovovou základnu v antickém hnědém provedení a skleněné stínidlo. Svítidlo je určeno pro žárovku s paticí E14 (max. 40W), přičemž zdroj není součástí balení. To umožňuje zvolit ideální barvu světla i intenzitu osvětlení dle konkrétních potřeb. Tiffany styl osvětlení vychází z historických designů, které jsou dodnes oblíbené pro svou originalitu a dekorativní hodnotu.
Vlastnosti
• Typ svítidla: stolní lampička
• Styl: Tiffany
• Patice: E14
• Počet žárovek: 1
• Max. výkon: 1x max. 40W
• Materiál: kov / sklo
• Barva: antická hnědá / tiffany
• Napětí: 230 V
• IP krytí: IP20
• Průměr: 205 mm
• Montáž: stolní
• Použití: vnitřní
• Zdroj světla součástí balení: ne
Hlavní výhody
• Stylová Tiffany lampička s dekorativním vitrážovým sklem
• Průměr 205 mm zajišťuje výraznější světelný i designový efekt
• Možnost volby LED žárovky E14 podle požadované barvy světla
• Kvalitní kombinace kovu a skla pro dlouhou životnost svítidla
• Dekorativní osvětlení interiéru vhodné do klasických i vintage prostorů
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | antika, hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 205 mm |
| Výška: | 355 mm |
Prezent 242 - Lampička Tiffany XXIV. 1xE14, Ø190, antická hnědá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Prezent 241 - Lustr Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 238 - Lustr Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 243 - Nástěnné svítidlo Tiffany XXIV. 1xE14, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 240 - Nástěnné svítidlo Tiffany XXIII. 1xE14, antická hnědá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 230 - Stolní lampička Tiffany XIX. 1xE14, Ø205, hnědá antika/sklo
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 1706 - Stolní lampička Tiffany XXI. 2xE27, Ø300, hnědá antika
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Prezent 1710 - Stolní lampička Tiffany XXII. 2xE27, Ø300, hnědá antika
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 1705 - Stolní lampička Tiffany XXI. 1xE14, Ø200, hnědá antika
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní

























































