PREZENT 49034 - Stropní LED svítidlo LENYS II. 6W, 4000K, IP44/20, 420lm, Ø90, bílá
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20, 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Světelný tok: | 420 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 90 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 27012 - Stropní LED svítidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
368 Kč
PREZENT 27013 - Stropní LED svítidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
491 Kč
PREZENT 27014 - Stropní LED svítidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, bílé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
737 Kč
PREZENT 49051 - Stropní LED svítidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, bílé
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
863 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 27311 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
399 Kč
PREZENT 27024 - Stropní LED svítidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
368 Kč
Prezent 27313 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, černá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
542 Kč
Prezent 27306 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
587 Kč
PREZENT 27013 - Stropní LED svítidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
491 Kč
PREZENT 49010 - Stropní svítidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
614 Kč
PREZENT 67114 - Stropní svítidlo PILLS III. 1xE27, IP44, černá, 240mm
Skladem poslední kusihned k odeslání
921 Kč
PREZENT 49009 - Stropní svítidlo NORD 2xE27, IP44, Ø250, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
Prezent 27317 - Stropní LED svítidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 500 Kč
PREZENT 67102 - Stropní svítidlo PILLS I. 2xE27/60W, IP44, saténový chrom, 295mm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 186 Kč




























































