PREZENT 67112 - Stropní svítidlo PILLS II. 3xE27, IP44, chrom, 360mm
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.67112 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | matná bílá, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 360 mm |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 360 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Třída ochrany: | I |
Příbuzné produkty
PREZENT 67111 - Stropní svítidlo PILLS II 2xE27, IP44, chrom, 295mm
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 186 Kč
PREZENT 67110 - Stropní svítidlo PILLS II 1xE27, IP44, chrom, 240mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 67109 - Stropní svítidlo PILLS II 1xE27, IP44, chrom, 190mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
634 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 49008 - Stropní svítidlo NORD 2xE27, IP44, Ø285, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 023 Kč
Prezent 27313 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
542 Kč
PREZENT 1500 - Stropní svítidlo ASPEN I 1xE27, IP44, Ø220, opálové sklo
Skladem 5 ksihned k odeslání
510 Kč
Prezent 27304 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
389 Kč
PREZENT 49051 - Stropní LED svítidlo LENYS II 30W, 4000K, IP44, 2750lm, bílé
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
863 Kč
PREZENT 49041 - Stropní LED svítidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, 1900lm, 270x270, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
737 Kč
Prezent 27312 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
522 Kč
PREZENT 71333 - Stropní LED svítidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 71334 - Stropní LED svítidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 330 Kč
PREZENT 71331 - Stropní LED svítidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chrom/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 064 Kč



























































