Rabalux 1803 - Stropní svítidlo Simple 1xE27, Ø250, bílá/transparentní
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-1803 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Stropní svítidlo Rabalux 1803 vhodné do chodeb, WC, sklepu a dalších menších místností. Základna je vyrobena z kovu, klip na držení opálového skla je z plastu. Svítidlo má patici E27 a je možné jej osadit LED žárovkou, která není součástí balení.
| Materiál: | kov |
| Barva: | opál |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 250 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Rabalux 3435 - Stropní LED svítidlo Lucas 18W, 4000K, 1170lm, Ø330, bílá
skladem u dodavatele 400 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 77036 - Venkovní stropní LED svítidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Rabalux 71071 - Stropní LED svítidlo Sidona 48W, 3000K, 2300lm, černá/bílá
skladem u dodavatele 281 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 3434 - Stropní LED svítidlo Lucas 12W, 4000K, 780lm, Ø260, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Rabalux 3439 - Stropní koupelnové LED svítidlo Lucas 24W, 4000K, 1560lm, IP44, Ø380, bílá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 3428 - Stropní LED svítidlo Pavel 22W, 4000K, 2200lm, Ø420, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 2085 - Stropní bodové svítidlo Solo black 2xGU10, 295mm, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Rabalux 3438 - Stropní koupelnové LED svítidlo Lucas 18W, 4000K, 1170lm, IP44, Ø330, bílá
skladem u dodavatele 120 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7775 - Venkovní stropní chytré LED svítidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1190lm, IP44, 250x250, černá/bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7774 - Venkovní stropní chytré LED svítidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1300lm, IP44, Ø280, černá/bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-10 dní



























































