Rabalux 3434 - Stropní LED svítidlo Lucas 12W, 4000K, 780lm, Ø260, bílá
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-3434 |
ihned k odeslání Dalších 600 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-10 dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Stropní LED svítidlo Rabalux 3434 vhodné do chodeb, sklepů, WC a dalších menších místností. Základna je vyrobena z kovu a difuzor z bílého plastu. Svítidlo svítí neutrální barvou 4000K. Svítidlo má kulatý tvar.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x12 W |
| Světelný tok: | 780 lm |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 260 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Rabalux 3435 - Stropní LED svítidlo Lucas 18W, 4000K, 1170lm, Ø330, bílá
skladem u dodavatele 400 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 3436 - Stropní LED svítidlo Lucas 24W, 4000K, 1560lm, Ø380, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Rabalux 3439 - Stropní koupelnové LED svítidlo Lucas 24W, 4000K, 1560lm, IP44, Ø380, bílá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 3435 - Stropní LED svítidlo Lucas 18W, 4000K, 1170lm, Ø330, bílá
skladem u dodavatele 400 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 3436 - Stropní LED svítidlo Lucas 24W, 4000K, 1560lm, Ø380, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Rabalux 3438 - Stropní koupelnové LED svítidlo Lucas 18W, 4000K, 1170lm, IP44, Ø330, bílá
skladem u dodavatele 120 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 71071 - Stropní LED svítidlo Sidona 48W, 3000K, 2300lm, černá/bílá
skladem u dodavatele 281 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7775 - Venkovní stropní chytré LED svítidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1190lm, IP44, 250x250, černá/bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 77036 - Venkovní stropní LED svítidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Rabalux 2187 - Stropní LED svítidlo Aniela 20W, 4000K, 1600lm, chrom
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 3317 - Stropní LED svítidlo Tesia 60W, 3000-6000K, 5000lm, Ø600, stříbrná/bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 3750 - Stropní LED svítidlo Valter 36W, 3000K, 2250lm, Ø515, hnědá/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání



























































