Spectrum SLIP004009 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10, Ø94, černá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLIP004009 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Moderní stropní svítidlo CHLOE SLIP004009 v elegantní černé barvě se vyznačuje jednoduchým válcovým designem, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Díky svému kompaktnímu průměru 94 mm je ideální pro osvětlení menších prostor, chodeb nebo jako v sestavě více kusů.
Svítidlo je vybaveno paticí jednou žárovkou GU10, což umožňuje použití různých typů světelných zdrojů, včetně LED žárovek, díky nimž si můžete zvolit barvu i intenzitu světla přesně podle svých potřeb. Díky náklopné konstrukci umožňuje směrování světla přesně tam, kam potřebujete – ideální pro zvýraznění detailů v interiéru, nasvícení stěn nebo dekorací.
Vlastnosti:
- Typ: náklopné stropní bodové svítidlo
- Patice: 1xGU10 – vhodné i pro LED žárovky
- Průměr: Ø94 mm
- Barva: černá
- Moderní, minimalistický design
- Vhodné pro obytné i komerční prostory
- Umístění: obývací pokoje, kuchyně, chodby
- Možnost nastavení směru svícení
| Materiál: | hliník |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 250 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | max 35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 94 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
SPECTRUM SLIP004002 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V bílá 94x125 mm
Skladem 7 ksihned k odeslání
SPECTRUM SLIP004001 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V stříbrný 94x125 mm
skladem 6 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
SPECTRUM SLIP004003 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V černá/stříbrná 94x125 mm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM SLIP005013 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
SPECTRUM SLIP005023 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR STŘÍBRNÝ
skladem 12 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
SPECTRUM SLIP005010 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, bílá
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
SPECTRUM SLIP005011 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, černá
Skladem 4 ksihned k odeslání
Spectrum SLIP003058 - Bodové svítidlo Madara Libra 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 869 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLIP005065 - Stropní koupelnové svítidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, černá
skladem u dodavatele 2382 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLIP003057 - Bodové svítidlo Madara Libra 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 385 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP005015 - Stropní svítidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, bílá/zlatá 70x100mm
skladem u dodavatele 704 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI043032CCT_PW - Stropní LED svítidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, bílá
skladem u dodavatele 1661 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP003014 - Stropní bodové svítidlo MADARA MINI II 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 711 ksdodání 3-7 prac. dní


























































