SPECTRUM WOJ+22953 - LED trubice NANO plastic G13 T8 24W 4000K 150cm 2500lm
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+22953 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Lineární zářivka LED TUBE NANO je vyrobena z plastu pro větší odolnost proti rozbití.
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G13 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | LED 24, 24 W |
| Světelný tok: | 2500 lm |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 270 ° |
| Délka: | 1500 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
SPECTRUM WOJ+22946 - LED trubice NANO plastic G13 T8 9W 3000K 60cm 1000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+22947 - LED trubice NANO plastic G13 T8 9W 4000K 60cm 1000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+22948 - LED trubice NANO plastic G13 T8 9W 6000K 60cm 1000lm
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+22949 - LED trubice NANO plastic G13 T8 18,5W 3000K 120cm 2000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+22950 - LED trubice NANO plastic G13 T8 18,5W 4000K 120cm 2000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+22951 - LED trubice NANO plastic G13 T8 18,5W 6000K 120cm 2000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+22952 - LED trubice NANO plastic G13 T8 24W 3000K 150cm 2500lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+22954 - LED trubice NANO plastic G13 T8 24W 6000K 150cm 2500lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+22383_18W - LED trubice G13 T8 18W 6000K 120cm 2600lm PREMIUM
Skladem poslední kusihned k odeslání
Spectrum WOJ+22960 - LED trubice G13, T8, 24W, 6000K, 150cm, 3500lm, 270°, PREMIUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
SPECTRUM WOJ+22948 - LED trubice NANO plastic G13 T8 9W 6000K 60cm 1000lm
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum WOJ+22955 - LED trubice G13, T8, 9W, 4000K, 60cm, 1260lm, 270°, PREMIUM
skladem u dodavatele 3979 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+22301_8.5W - LED trubice G13 T8 8,5W 4000K 60cm 900lm
Skladem poslední kusihned k odeslání
SPECTRUM WOJ+22952 - LED trubice NANO plastic G13 T8 24W 3000K 150cm 2500lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+22403_9W - LED trubice G13 T8 9W 4000K 60cm 1260lm PREMIUM
skladem u dodavatele 1482 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum WOJ+22957 - LED trubice G13, T8, 18W, 4000K, 120cm, 2600lm, 270°, PREMIUM
skladem u dodavatele 1482 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+22304_17W - LED trubice G13 T8 17W 4000K 120cm 1900lm
skladem u dodavatele 6940 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+22947 - LED trubice NANO plastic G13 T8 9W 4000K 60cm 1000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme





























































