Globo 56140-6S - Stojací lampa Riha 6xG9, matný nikl/opál
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-56140-6S |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 8 ksdodání 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matný nikl, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 6x3, 5 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Světelný tok: | 6x310 lm |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 295x280 mm |
| Výška: | 1550 mm |
Příbuzné produkty
Globo 56140-4T - Stolní lampička Riha 4xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-6 prac. dní
2 160 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 57910SB - Stojací lampa Robby 3xGU10, V1540, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 368 Kč
Globo 59229B - Stojací stmívatelná LED lampa Bizzy 36W, 3000K, 910lm, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
5 192 Kč
Globo 58227C - Stojací lampa Newcastle 1xE27, měď/kov/plast
skladem u dodavatele 14 ksdodání 3-6 prac. dní
2 928 Kč
Globo 15229S2 - Textilní lampa Clarke gold 2xE27, 150x150, matný nikl/černá/zlatá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 3-6 prac. dní
1 712 Kč
Globo 58228NBS - Stojací lampa Seymour 5xE27, černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 23 ksdodání 3-6 prac. dní
3 880 Kč
Globo 57910SW - Stojací lampa Robby 3xGU10, V1540, matná bílá/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 368 Kč
Globo 15228S1 - Stojací lampa Kidal 1xE27, Ø620/450, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-6 prac. dní
2 074 Kč
Globo 15351S - Stojací lampa Isabella 1xE27, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
968 Kč
Globo 15698S - Designová stojací lampa Gorley 1xE27, Ø380, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 552 Kč
Globo 54308S - Stojací lampa Hubertus 3xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-6 prac. dní
1 360 Kč



























































