Globo 56140-13H - Designový lustr Riha 13xG9, matný nikl/opál
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-56140-13H |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Další kusy
termín na dotaz - upřesníme
ihned k odeslání Další kusy
termín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | matný nikl, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 13x3, 5 W |
| Počet žárovek: | 13 |
| Světelný tok: | 13x130 lm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 345 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Mohlo by vás zajímat
Globo 57911HB - Lustr Robby black 1xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 15698-3HR - Designový lustr Gorley 3xE27, Ø470, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 21002-3H - Lustr Olly 3xE14, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
1 752 Kč
Globo 15839H - Křišťálový lustr Corry 1xE27, Ø210, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 360 Kč
Globo 15839H1 - Křišťálový lustr Corry 1xE27, Ø280, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 26 ksdodání 3-6 prac. dní
1 960 Kč
Globo 15560-4H - Lustr Milley 4xE27, matná černá/mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
6 232 Kč
Globo 15228H - Lustr Kidal 1xE27, Ø400, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 095 Kč
Globo 67032-60 - K9 křišťálový lustr Marilyn LED 56W, 4000K, 4400lm, Ø720, chrom/čirá
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-6 prac. dní
7 176 Kč
Globo 67162-50 - K5 křišťálové svítidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 2995lm, Ø500, čirá/chrom + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-6 prac. dní
6 184 Kč
Globo 67162-30 - K5 křišťálové svítidlo Mucky LED 30W, 2700-6000K, 1920lm, Ø300, čirá/chrom + dálkové ovládání
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní
3 984 Kč



























































