Globo 15663T - Stolní lampička Pablo 1xE27, dřevo/matná černá
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15663T |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 14 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | dřevo, kov |
| Barva: | matná černá, přírodní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 200 mm |
Mohlo by vás zajímat
Globo 21003N - Stolní lampička Marka 1xE14, Ø150, matný nikl/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
654 Kč
Globo 15548T - Stolní lampička Maxy 1xE27, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 232 Kč
Globo 15228T - Stojací lampička Kidal 1xE14, Ø150, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 33 ksdodání 3-6 prac. dní
496 Kč
Globo 21002T - Stolní lampička Olly 1xE14, Ø110, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 12 ksdodání 3-6 prac. dní
520 Kč
Globo 15188T3 - Stolní lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikl/stříbrná
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 384 Kč
Globo 15229T1 - Textilní stolní lampička Clarke gold 1xE14, 110x110, matný nikl/černá/zlatá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 3-6 prac. dní
512 Kč
Globo 56140-4T - Stolní lampička Riha 4xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-6 prac. dní
2 160 Kč
Globo 21626C - Stolní lampička Valentino 1xE14, Ø185, chrom/černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 3-6 prac. dní
427 Kč
Globo 15053T - Stolní lampička Lenius 1xE27, černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 31 ksdodání 3-6 prac. dní
1 232 Kč
Globo 54308T - Stolní lampička Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední kusihned k odeslání
536 Kč


























































