Azzardo AZ1714 - Koupelnové podhledové svítidlo Oscar 1xGU10, IP44, 230V, Ø100, bílá
| Výrobce: Azzardo | |
| Kód: Azd-AZ1714 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 16 ks
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Azzardo |
| Adresa výrobce: | Strzeszyńska 33, 60-479 Poznań, Poland |
| E-mail: | office@azzardolighting.com |
| Další informace: | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x7, 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 100 mm |
| Hloubka: | 35, 5 mm |
| Montážní otvor: | Ø 65, Ø 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
Azzardo AZ2865 - Koupelnové podhledové svítidlo Ika 1xGU10, IP65, Ø84, bílá
není sklademdodání 7-14 dní
296 Kč


























































