PREZENT 75356 - Stolní lampička VIOLA 1xE14/40W, zlatá mosaz/bílá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.75356 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | mosazná, bílá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 40, 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 210, 250 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Hloubka: | 230 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75351 - Lustr VIOLA 1xE27/40W,D400, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 534 Kč
PREZENT 75354 - Stropní svítidlo VIOLA 3xE27/40W,D500, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
1 821 Kč
PREZENT 75355 - Nástěnné svítidlo VIOLA 1xE27/40W, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
778 Kč
PREZENT 75353 - Stropní svítidlo VIOLA 2xE27/40W,D400, zlatá mosaz/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 228 Kč
PREZENT 75352 - Stropní svítidlo VIOLA 2xE14/40W,D300, zlatá mosaz/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
921 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 1710 - Stolní lampička Tiffany XXII. 2xE27, Ø300, hnědá antika
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
5 934 Kč
PREZENT 219 - Stolní lampička TIFFANY 1xE14/40W
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-5 dní
1 964 Kč
Prezent 239 - Lampička Tiffany XXIII. 1xE14, Ø205, antická hnědá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
3 153 Kč
PREZENT 53 - Stolní lampička TIFFANY VII 1xE27/60W
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
3 581 Kč
Prezent 1706 - Stolní lampička Tiffany XXI. 2xE27, Ø300, hnědá antika
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 934 Kč
PREZENT 224 - Stolní lampička TIFFANY XVIII. 1xE14/40W
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
2 455 Kč
Prezent 1705 - Stolní lampička Tiffany XXI. 1xE14, Ø200, hnědá antika
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
2 865 Kč
PREZENT 81 - Stolní lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 619 Kč

























































