TK Lighting 5290 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, bílá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5290 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, dřevo, plast, kov |
| Barva: | bílá, borovice |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 520 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5291 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, len/borovice
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 328 Kč
TK Lighting 5293 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, černá/borovice
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 224 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16041 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/oranžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
856 Kč
TK Lighting 5293 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, černá/borovice
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 224 Kč
TK Lighting 5291 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, len/borovice
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 328 Kč
TK Lighting 6641 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žlutá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 5596 - Stolní lampička Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 2936 - Stolní textilní lampička Maja 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 16046 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, bílá/sklo/textil
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5124 - Stolní lampička Nicol 1xE27, Ø200, béžová/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 5788 - Stolní lampička Oslo 1xE27, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 66 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 16043 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/hnědá
Skladem poslední kusihned k odeslání
908 Kč


























































