TK Lighting 5463 - Stolní lampička Fiord 1xE27, Ø400, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5463 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
ručně vyrobené v Evropě
| Materiál: | kov, plast, textil, sklo |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 620 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5989 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/zelená
skladem u dodavatele 33 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 5988 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, hnědá/černá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5290 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, bílá/borovice
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 182 Kč
TK Lighting 5404 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 5293 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, černá/borovice
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 224 Kč
TK Lighting 5086 - Lampička PALLA SMALL GRAY 1xE27, Ø200, šedá
Skladem poslední kusihned k odeslání
998 Kč
TK Lighting 5150 - Stolní lampička Chicago 1xE27, Ø250, černá/lněná
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 151 Kč
TK Lighting 2935 - Stolní textilní lampička Maja 1xE27, Ø200, bílá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 5987 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/šedá
skladem u dodavatele 135 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5903 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, mátová/zlatá/sklo/textil
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč

























































