TK Lighting 10228 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, růžová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10228 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | bílá, růžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 250 mm |
| Výška: | 155 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10230 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, modrá
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 10227 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
908 Kč
TK Lighting 10231 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, béžová
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6074 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, modrá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 343 Kč
TK Lighting 1534 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, modrá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 229 Kč
TK Lighting 10239 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, béžová
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
684 Kč
TK Lighting 6075 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, růžová
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 343 Kč
TK Lighting 4336 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, len
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 3230 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 047 Kč
TK Lighting 6972 - Dětské stropní svítidlo Star 2xE27, šedá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 10237 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, modrá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 4229 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, růžová
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 099 Kč
TK Lighting 10230 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, modrá
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
908 Kč



























































