TK Lighting 10232 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, šedá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10232 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | bílá, šedá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 250 mm |
| Výška: | 155 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10230 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, modrá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 10228 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, růžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
908 Kč
TK Lighting 10227 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
908 Kč
TK Lighting 10231 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, béžová
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10238 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, modrá
skladem u dodavatele 65 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 10222 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, béžová
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 10154 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, žlutá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 10234 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, růžová
skladem u dodavatele 73 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 10237 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, modrá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10235 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, zelená
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 3276 - Dětské stropní svítidlo Mona kids 4xE27, 740x480mm
Skladem 5 ksihned k odeslání
2 242 Kč
TK Lighting 1711 - Dětské svítidlo Wire colour 3xE27, Ø700mm
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 654 Kč
TK Lighting 10240 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 068 Kč
TK Lighting 5924 - Dětské stropní svítidlo Heart 2xE27, modrá
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 244 Kč



























































