TK Lighting 4570 - Stropní bodové svítidlo Logan 3xGU10, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4570 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 800 mm |
| Šířka: | 52 mm |
| Výška: | 110 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4571 - Stropní bodové svítidlo Logan 4xGU10, bílá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
1 353 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4539 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
skladem u dodavatele 1579 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 666 - Stropní svítidlo Vaio white 5xE27, Ø500, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 188 Kč
TK Lighting 10071 - Stropní svítidlo Fairy gold 6xG9, zlatá/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
5 595 Kč
TK Lighting 4673 - Bodové svítidlo Cover wood 1xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 10123 - Stropní dřevěné jednobodové svítidlo Eve 1xGX53, buk
Skladem 5 ksihned k odeslání
669 Kč
TK Lighting 10793 - Bodové svítidlo AMIS BLACK 1xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 1930 ksdodání 4-14 dní
467 Kč
TK Lighting 10242 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, šedá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 6182 - Bodové svítidlo TOP 4xGU10, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 582 Kč
TK Lighting 5373 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 1564 ksdodání 4-14 dní
415 Kč
TK Lighting 6183 - Bodové svítidlo TOP 6xGU10, hnědá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 224 Kč


























































