Rendl R12732 - Stropní bodové svítidlo Mantova 2xGU10, matná bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12732 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | matná bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 158 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 94 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12729 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná bílá
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
675 Kč
Rendl R12730 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, kartáčovaný hliník
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
752 Kč
Rendl R12731 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná černá
skladem u dodavatele 114 ksdodaní 2-14 dní
675 Kč
Rendl R12734 - Stropní bodové svítidlo Mantova 2xGU10, matná černá
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12731 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná černá
skladem u dodavatele 114 ksdodaní 2-14 dní
675 Kč
Rendl R13471 - Stropní bodové svítidlo Canto 1xGU10, Ø75, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
637 Kč
Rendl R13438 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sádra
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R14222 - Stropní svítidlo MEMA 1xGX53, Ø84, černá/satinovaný akryl
skladem u dodavatele 353 ksdodaní 2-14 dní
648 Kč
Rendl R13608 - Stropní koupelnové svítidlo Kim 1xGU10, IP65, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R13542 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, černá
skladem u dodavatele 75 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R11772 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12516 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø64, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
752 Kč
Rendl R12078 - Bodové svítidlo Dugme 3xGU10, bílá/antracit
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 200 Kč
Rendl R13472 - Stropní bodové svítidlo Canto 1xGU10, Ø75, černá
skladem u dodavatele 269 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč


























































