Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12669 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 76 mm |
| Výška: | 110 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12745 - Stropní bodové svítidlo Tuba 1xGU10, Ø70, matná bílá/zlatá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R11680 - Stropní svítidlo Gina 1xGU10, Ø110, sádra
skladem u dodavatele 30 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč
Rendl R13364 - Stropní bodové svítidlo Belenos 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 36 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13539 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R13625 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/čiré sklo
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R13538 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, bílá
skladem u dodavatele 172 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13608 - Stropní koupelnové svítidlo Kim 1xGU10, IP65, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R13779 - Stropní bodové svítidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R10454 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, Ø130, sádra
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13476 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, černá
skladem u dodavatele 254 ksdodaní 2-14 dní
135 Kč


























































