Rendl R12044 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø84, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12044 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 389 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 84 mm |
| Výška: | 114 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13496 - Stropní bodové svítidlo Connor 1xGU10, Ø69, bílá/černá
skladem u dodavatele 6 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13608 - Stropní koupelnové svítidlo Kim 1xGU10, IP65, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R12839 - Stropní bodové LED svítidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24°, Ø100, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 385 Kč
Rendl R13624 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13606 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, bílá
skladem u dodavatele 55 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
skladem u dodavatele 253 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R13876 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, bílá
skladem u dodavatele 187 ksdodaní 2-14 dní
206 Kč
Rendl R13877 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, černá
skladem u dodavatele 117 ksdodaní 2-14 dní
206 Kč
Rendl R12670 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 71 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R13473 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč


























































