Rendl R12454 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12454 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Světelný tok: | 570 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 38 ° |
| Průměr: | 55 mm |
| Výška: | 382 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12451 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, černá
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12450 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13607 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, černá
skladem u dodavatele 194 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12672 - Stropní bodové svítidlo Enki 1xGU10, 94x94, bílá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč
Rendl R13779 - Stropní bodové svítidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 125 Kč
Rendl R10454 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, Ø130, sádra
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12667 - Stropní bodové svítidlo Gaya 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 214 ksdodaní 2-14 dní
702 Kč
Rendl R12354 - Stropní svítidlo Gina S 1xGU10, Ø70, sádra
skladem u dodavatele 13 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R11957 - Stropní svítidlo Jack SQ 1xGU10, 110x110, sádra
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč


























































