TK Lighting 10121 - Stropní dřevěné jednobodové svítidlo Eve 1xGU10, buk
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10121 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | dřevo, kov |
| Barva: | buk |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 80 mm |
| Výška: | 85 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10197 - Nástěnné dřevěné svítidlo Eve 1xGU10, buk/černá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 10123 - Stropní dřevěné jednobodové svítidlo Eve 1xGX53, buk
Skladem 5 ksihned k odeslání
669 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10270 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 4xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 665 - Stropní svítidlo Vaio white 3xE27, Ø460, bílá/dřevo
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 5768 - Stropní dřevěné svítidlo Estera wood 3xG9, bílá/borovice/béžová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 499 Kč
TK Lighting 659 - Stropní svítidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 082 Kč
TK Lighting 4673 - Bodové svítidlo Cover wood 1xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 4674 - Stropní bodové svítidlo Cover wood 2xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 10123 - Stropní dřevěné jednobodové svítidlo Eve 1xGX53, buk
Skladem 5 ksihned k odeslání
669 Kč
TK Lighting 666 - Stropní svítidlo Vaio white 5xE27, Ø500, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 188 Kč
TK Lighting 4524 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 4xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 390 Kč
TK Lighting 5769 - Stropní dřevěné svítidlo Estera wood 4xG9, bílá/borovice/béžová
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
2 121 Kč



























































