TOP LIGHT Dekor 40C RC - Stropní LED svítidlo Dekor 40C 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, černá + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Dekor 40C RC |
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-10 dnů
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Na dálkové ovládání, stmívání 10-100%, změna teploty svícení 3000-6500K, noční světlo, paměť
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá, dekor tmavé dřevo |
| Barva světla: | neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 51 W |
| Světelný tok: | 5100 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Dekor 40B RC - Stropní LED svítidlo Dekor 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropní LED svítidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Dekor 50B RC - Stropní LED svítidlo Dekor 50B 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Salerno 60C RC - Stropní LED svítidlo Salerno 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal 60C RC - Stropní LED svítidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
Skladem 6 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Onyx KS RC - Stropní LED svítidlo Onyx KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø380, bílá/černá + dálkový ovladač
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 80C RC - Stropní LED svítidlo Revit 80C 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, černá + dálkové ovládání
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Liberty H RC - Stropní LED svítidlo Liberty H 24W, 3000-6500K, 2500lm, 375x375, bílá/třpytivý efekt/chrom + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H120C RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Silver KXL RC - Stropní LED svítidlo Silver KXL 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø490, bílá/chrom + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit H50B RC - Stropní LED svítidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H50C RC - Stropní LED svítidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropní LED svítidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání



























































