TOP LIGHT Safir KM RC - Stropní LED svítidlo Safir 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, bílá + dálkový ovladač
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Safir KM RC |
Dostupnost:
není sklademdodání 3-10 dnů
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | studená bílá, teplá bílá, neutrální bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 51 W |
| Světelný tok: | 5100 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Průměr: | 480 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
TOP LIGHT Satellite 40C RC - Stropní LED svítidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, černá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 583 Kč
TOP LIGHT Ivona 40B RC - Stropní LED svítidlo Ivona 40B 24W, 3000-6500K, 2400lm, Ø415, bílá/třpytivý efekt + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
719 Kč
TOP LIGHT Satellite 40B RC - Stropní LED svítidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, bílá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 583 Kč
TOP LIGHT Silver HXL RC - Stropní LED svítidlo Silver HXL 51W, 3000-6500K, 5100lm, 480x480, bílá/chrom + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 341 Kč
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 780 Kč
TOP LIGHT Dekor 50B RC - Stropní LED svítidlo Dekor 50B 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
2 177 Kč
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropní koupelnové LED svítidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 438 Kč
TOP LIGHT Apolo 60B RC - Stropní LED svítidlo Apolo 60B 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
2 829 Kč
TOP LIGHT Revit H40C RC - Stropní LED svítidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
1 376 Kč
TOP LIGHT Ocean K80 RC - Stropní LED svítidlo Ocean K 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, Ø780, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 465 Kč


























































