Rendl R12634 - Stropní LED svítidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45°, Ø120, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12634 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 97 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Stmívání TRIAC
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 15 W |
| Světelný tok: | 750 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 45 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Průměr: | 120 mm |
| Výška: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12633 - Stropní LED svítidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45°, Ø120, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13795 - Stropní svítidlo Volca 1xGU10, beton/dekor tmavý granit
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R12731 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná černá
skladem u dodavatele 119 ksdodaní 2-14 dní
675 Kč
Rendl R13779 - Stropní bodové svítidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12729 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
675 Kč
Rendl R13608 - Stropní koupelnové svítidlo Kim 1xGU10, IP65, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R12354 - Stropní svítidlo Gina S 1xGU10, Ø70, sádra
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R11957 - Stropní svítidlo Jack SQ 1xGU10, 110x110, sádra
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč
Rendl R12497 - Stropní bodové LED svítidlo Bogard 5W, 3000K, 414lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 135 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R13552 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč


























































