TOP LIGHT Metal H 40C - Stropní LED svítidlo Metal H 40C 36W, 4000K, 3600lm, 400x400, černá
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Metal H 40C |
Dostupnost:
není sklademdodání 3-10 dnů
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
| Materiál: | akryl (plast), kov |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Světelný tok: | 3600 lm |
| Šířka: | 400x400 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Metal H 40B - Stropní LED svítidlo Metal H 40B 36W, 4000K, 3600lm, 400x400, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
899 Kč
Mohlo by vás zajímat
TOP LIGHT Dunaj K 20 - Stropní LED svítidlo Dunaj 12W, 4000K, 1080lm, Ø250, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
296 Kč
TOP LIGHT Vendo 30 - Stropní LED svítidlo Vendo 30 18W, 4000K, 1800lm, Ø265, bílá/třpytivý efekt/dekor dřeva
není sklademdodání 3-10 dnů
790 Kč
TOP LIGHT Revit H120B RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
3 455 Kč
TOP LIGHT Metal 40B RC - Stropní LED svítidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 5 ksihned k odeslání
1 682 Kč
TOP LIGHT Metal 40S RC - Stropní LED svítidlo Metal 40S 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, šedá + dálkové ovládání
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 251 Kč
TOP LIGHT Metal H 60C RC - Stropní LED svítidlo Metal H 60C 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
2 241 Kč
TOP LIGHT Comet 40B CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Comet 40W, 3000K/4000K/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
899 Kč
TOP LIGHT Norman 40B RC - Stropní LED svítidlo Norman 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø390, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
899 Kč
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropní koupelnové LED svítidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 438 Kč
TOP LIGHT Metal 40C - Stropní LED svítidlo Metal 36W, 4000K, 3600lm, Ø400, černá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
1 170 Kč


























































