SPECTRUM SLI031034CW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 6000K, 2050lm, IP54, Ø250, černá/bílá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLI031034CW_PW |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 918 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Součástí balení jsou 2 kusy prstenů: černý a bílý
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá, černá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 18, 18 W |
| Světelný tok: | 1250, 2050 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 115 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 250 mm |
| Hloubka: | 52 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLI031034WW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 3000K, 1950lm, IP54, Ø250, černá/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
198 Kč
SPECTRUM SLI031034NW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 4000K, 2000lm, IP54, Ø250, černá/bílá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
366 Kč
SPECTRUM SLI031035CW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 24W, 6000K, 2850lm, IP54, Ø320, černá/bílá
skladem u dodavatele 119 ksdodání 3-7 prac. dní
282 Kč
SPECTRUM SLI031036WW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 3000K, 3380lm, IP54, Ø380, černá/bílá
skladem u dodavatele 336 ksdodání 3-7 prac. dní
494 Kč
SPECTRUM SLI031036CW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 6000K, 3400lm, IP54, Ø380, černá/bílá
skladem u dodavatele 635 ksdodání 3-7 prac. dní
494 Kč
Mohlo by vás zajímat
Spectrum SLI047309CCT_PW -Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, černá
Skladem 5 ksihned k odeslání
623 Kč
SPECTRUM SLI031036WW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 3000K, 3380lm, IP54, Ø380, černá/bílá
skladem u dodavatele 336 ksdodání 3-7 prac. dní
494 Kč
Spectrum WLD+20010 - Lineární LED svítidlo WLD PLANK 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 4350lm, RA90, 40°, UGR<13, černá
skladem u dodavatele 804 ksdodání 3-7 prac. dní
1 316 Kč
Spectrum SLI031060CCT_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400x400, černá
skladem u dodavatele 1089 ksdodání 3-7 prac. dní
548 Kč
Spectrum SLI043034CCT_PW - Stropní LED svítidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, bílá
skladem u dodavatele 1986 ksdodání 3-7 prac. dní
141 Kč
Spectrum SLI031048CCT_PW - Stropní koupelnové LED svítidlo NYMPHEA FLAT DUO CCT 48W, 3000/4000/6000K, IP54, 4800lm, Ø500, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
747 Kč
Spectrum SLI047302CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
skladem u dodavatele 84 ksdodání 3-7 prac. dní
1 104 Kč
Spectrum SLI003036CCT_PW - Venkovní stropní a nástěnné LED svítidlo Scatolo CCT 5W, 3000/4000/6000K, 650lm, IP54, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
183 Kč
Spectrum WLD+20009 - Lineární LED svítidlo WLD PLANK 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 4350lm, RA90, 40°, UGR<13, bílá
skladem u dodavatele 623 ksdodání 3-7 prac. dní
1 316 Kč
Spectrum SLI047303CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 104 Kč



























































