SPECTRUM SLI031034WW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 3000K, 1950lm, IP54, Ø250, černá/bílá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLI031034WW_PW |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Součástí balení jsou 2 kusy prstenů: černý a bílý
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá, černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 18, 18 W |
| Světelný tok: | 1150, 1950 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 115 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 250 mm |
| Hloubka: | 52 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLI031034NW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 4000K, 2000lm, IP54, Ø250, černá/bílá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
366 Kč
SPECTRUM SLI031034CW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 6000K, 2050lm, IP54, Ø250, černá/bílá
skladem u dodavatele 893 ksdodání 3-7 prac. dní
183 Kč
SPECTRUM SLI031035CW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 24W, 6000K, 2850lm, IP54, Ø320, černá/bílá
skladem u dodavatele 109 ksdodání 3-7 prac. dní
282 Kč
SPECTRUM SLI031036WW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 3000K, 3380lm, IP54, Ø380, černá/bílá
skladem u dodavatele 318 ksdodání 3-7 prac. dní
493 Kč
SPECTRUM SLI031036CW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 6000K, 3400lm, IP54, Ø380, černá/bílá
skladem u dodavatele 635 ksdodání 3-7 prac. dní
493 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM SLI031035CW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 24W, 6000K, 2850lm, IP54, Ø320, černá/bílá
skladem u dodavatele 109 ksdodání 3-7 prac. dní
282 Kč
Spectrum SLI047313CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, černá
Skladem 4 ksihned k odeslání
868 Kč
Spectrum SLI047317CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30W/40W/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
Skladem 22 ksihned k odeslání
1 183 Kč
Spectrum SLI031059CCT_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA SELECT 24W/35W/40W, 3000/4000/6000K, 3200lm, 400x400, bílá
skladem u dodavatele 532 ksdodání 3-7 prac. dní
547 Kč
Spectrum SLI003036CCT_PW - Venkovní stropní a nástěnné LED svítidlo Scatolo CCT 8W, 3000/4000/6000K, 1000lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 1430 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
Spectrum SLI003037CCT_PW - Venkovní stropní a nástěnné LED svítidlo Scatolo CCT 20W, 3000/4000/6000K, 2500lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 1328 ksdodání 3-7 prac. dní
455 Kč
Spectrum SLI047311CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
685 Kč
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
623 Kč
Spectrum SLI047310CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, bílá/prizmatický kryt
skladem u dodavatele 138 ksdodání 3-7 prac. dní
685 Kč
SPECTRUM SLI031036WW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 3000K, 3380lm, IP54, Ø380, černá/bílá
skladem u dodavatele 318 ksdodání 3-7 prac. dní
493 Kč




























































