TOP LIGHT Revit 40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 40B 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Revit 40B RC |
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-10 dnů
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Na dálkové ovládání, stmívání 10-100%, změna teploty svícení 3000-6500K, noční světlo, paměť
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá, studená bílá, neutrální bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Světelný tok: | 3600 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Revit 40C RC - Stropní LED svítidlo Revit 40C 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 80C RC - Stropní LED svítidlo Revit 80C 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, černá + dálkové ovládání
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 80B RC - Stropní LED svítidlo Revit 80B 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 60B RC - Stropní LED svítidlo Revit 60B 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 60C RC - Stropní LED svítidlo Revit 60C 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 30B CCT - Stropní LED svítidlo Revit 30B CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, Ø300, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 30C CCT - Stropní LED svítidlo Revit 30C CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, Ø300, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 60CZ RC - LED lustr Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, černá/bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 40BZ RC - LED lustr Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 40CZ RC - LED lustr Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, černá/bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 60BZ RC - LED lustr Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit AB CCT - Nástěnné LED svítidlo Revit A 18W, 3000/4000/6500K, 1800lm, bílá
Skladem 6 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit AC CCT - Nástěnné LED svítidlo Revit A 18W, 3000/4000/6500K, 1800lm, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit AD CCT - Nástěnné LED svítidlo Revit A 18W, 3000/4000/6500K, 1800lm,hnědá/imitace dřeva
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Petal 50C RC - Stropní koupelnové LED svítidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, černá/bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Revit H120C RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropní LED svítidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
Skladem 6 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropní LED svítidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Apolo 60C RC - Stropní LED svítidlo Apolo 60C 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Salerno 60C RC - Stropní LED svítidlo Salerno 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Ocean H80 RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, 760x760, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Ocean KM RC - Stropní LED svítidlo Ocean KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø450, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropní LED svítidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Norman 40C RC - Stropní LED svítidlo Norman 40C 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø390, černá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání



























































