TOP LIGHT Petal 60C RC - Stropní LED svítidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, černá + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Petal 60C RC |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
TOP LIGHT Petal 60C RC – Stropní LED svítidlo PETAL 60W, 3000–6500K, 6000lm, Ø590, černá, IP20, dálkové ovládání
Moderní stropní LED svítidlo TOP LIGHT PETAL 60W v elegantní černé barvě zaujme svým jednoduchým kulatým designem, který působí stylově a stane se dominantou každého interiéru. Díky vysokému výkonu 60 W a světelnému toku 6000 lm je vhodné i pro větší místnosti, jako jsou obývací pokoje, jídelny, moderní ložnice či reprezentativní prostory.
Ovládání je maximálně pohodlné díky dálkovému ovladači, který nabízí široké možnosti nastavení:
- Stmívání 10–100 % – možnost přizpůsobení jasu od plného výkonu po tlumené světlo.
- Plynulá změna barvy světla v rozmezí 3000K – 6500K – od teplého bílého světla pro odpočinek až po studenější odstíny vhodné na práci.
- Noční světlo – jemné orientační osvětlení pro večerní a noční hodiny.
- Paměť posledního nastavení – po opětovném zapnutí svítidlo pokračuje v posledně zvoleném režimu.
Díky kvalitnímu zpracování a krytí IP20 je určeno do suchých interiérů. Spojení kulatého designu, vysokého výkonu a praktických funkcí z něj dělá atraktivní volbu do moderních domácností i komerčních prostor.
Technické parametry:
- Výkon: 60 W
- Světelný tok: 6000 lm
- Barva světla: 3000–6500K (CCT, plynulé nastavení)
- Funkce: stmívání 10–100 %, změna teploty světla, noční světlo, paměť režimu
- Materiál: plast/kov
- Barva: černá
- Průměr: Ø590 mm
- Krytí: IP20
- Ovládání: dálkové ovládání (součást balení)
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 60 W |
| Světelný tok: | 6000 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Průměr: | 590 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Petal 60B RC - Stropní LED svítidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropní koupelnové LED svítidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Petal 50C RC - Stropní koupelnové LED svítidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, černá/bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Petal 40B CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Petal 40C CCT - Stropní koupelnové LED svítidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Onyx KM RC - Stropní LED svítidlo Onyx KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, bílá/černá + dálkový ovladač
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropní LED svítidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
Skladem 6 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Norman 50C RC - Stropní LED svítidlo Norman 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø490, černá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Liberty K RC - Stropní LED svítidlo Liberty K 24W, 3000-6500K, 2500lm, Ø380, bílá/třpytivý efekt/chrom + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 80B RC - Stropní LED svítidlo Revit 80B 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Norman 40C RC - Stropní LED svítidlo Norman 40C 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø390, černá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Metal 60C RC - Stropní LED svítidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
Skladem 6 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Silver HXL RC - Stropní LED svítidlo Silver HXL 51W, 3000-6500K, 5100lm, 480x480, bílá/chrom + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Ocean KM RC - Stropní LED svítidlo Ocean KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø450, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání


























































