SPECTRUM SLIP005043 - Stropní svítidlo CHLOE RING 1xGU10 230V IP20 55x107mm bílá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP005043 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 622 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 622 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 250 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 55 mm |
| Výška: | 107 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Rozměry: | 55 x 107 mm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon: | 35 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP005044 - Stropní svítidlo CHLOE RING 1xGU10 230V IP20 55x107mm černá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
126 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM SLIP005044 - Stropní svítidlo CHLOE RING 1xGU10 230V IP20 55x107mm černá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
126 Kč
SPECTRUM SLIP003026 - Stropní bodové svítidlo MADARA MINI 6xGU10 230V IP20 bílá
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 119 Kč
SPECTRUM SLIP004003 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V černá/stříbrná 94x125 mm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
333 Kč
SPECTRUM SLIP006019 - Bodové svítidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 134 ksdodání 3-7 prac. dní
171 Kč
SPECTRUM SLIP005012 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
464 Kč
Spectrum SLIP003058 - Bodové svítidlo Madara Libra 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 869 ksdodání 3-7 prac. dní
309 Kč
SPECTRUM SLIP005024 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ZLATÝ
skladem u dodavatele 150 ksdodání 3-7 prac. dní
79 Kč
SPECTRUM SLIP005010 - Stropní svítidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, bílá
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
427 Kč
SPECTRUM SLIP005015 - Stropní svítidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, bílá/zlatá 70x100mm
skladem u dodavatele 763 ksdodání 3-7 prac. dní
197 Kč
Spectrum SLIP005065 - Stropní koupelnové svítidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, černá
skladem u dodavatele 2388 ksdodání 3-7 prac. dní
211 Kč


























































