TK Lighting 10071 - Stropní svítidlo Fairy gold 6xG9, zlatá/transparentní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10071 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | zlatá, transparentní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x8 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 1070 mm |
| Výška: | 550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10070 - Stropní svítidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 666 Kč
TK Lighting 10069 - Stropní svítidlo Fairy gold 3xG9, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 318 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10070 - Stropní svítidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 666 Kč
TK Lighting 10269 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 4240 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, grafit/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 10000 - Stropní bodové svítidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 3433 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 3432 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/černá/textil
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 4430 - Stropní svítidlo Rondo beige 4xE27, Ø450, béžová/textil
skladem u dodavatele 176 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 6901 - Stropní koupelnové LED svítidlo Aqua 24W, 3000/4000/6500K, 2565lm, IP54, Ø300, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
995 Kč
TK Lighting 2725 - Stropní svítidlo Rondo graphite 6xE27, Ø780, šedá/textil
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 210 Kč
TK Lighting 10719 - Stropní svítidlo AMIS WHITE 1xGU10, Ø55, bílá/zlatá
skladem u dodavatele 427 ksdodání 4-14 dní
358 Kč


























































