TK Lighting 4556 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, černá/přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4556 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Barva: | přírodní, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 720 mm |
| Výška: | 210 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4562 - Designový lustr Harmony nature 1xE27, Ø400, černá/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 550 Kč
TK Lighting 4557 - Designový lustr Harmony nature 3xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 5940 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 64 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 2443 - Stropní svítidlo Rondo white 6xE27, Ø780, bílá/textil
skladem u dodavatele 179 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 4240 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, grafit/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 4345 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø600, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 88 ksdodání 4-14 dní
2 313 Kč
TK Lighting 3379 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø450, bílá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 965 Kč
TK Lighting 4399 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/béžová/textil
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 5798 - Stropní textilní svítidlo Juta 2xE27, Ø450, juta
skladem u dodavatele 65 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč
TK Lighting 4225 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, bílá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 2725 - Stropní svítidlo Rondo graphite 6xE27, Ø780, šedá/textil
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 210 Kč
TK Lighting 6247 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, len/černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
2 116 Kč
TK Lighting 6196 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, přírodní
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 235 Kč


























































