TK Lighting 2731 - Stropní svítidlo Fairy graphite 6xE27, černá/grafit
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2731 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | černá, grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x60, 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 1080 mm |
| Šířka: | 860 mm |
| Výška: | 550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4372 - Stropní svítidlo Fairy graphite 3xE27, černá/grafit
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 121 Kč
TK Lighting 2730 - Stropní svítidlo Fairy graphite 4xE27, černá/grafit
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4738 - Stropní svítidlo Sarius gold 4xG9, zlatá/sklo
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 442 Kč
TK Lighting 4571 - Stropní bodové svítidlo Logan 4xGU10, bílá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
1 353 Kč
TK Lighting 4523 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 2xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
798 Kč
TK Lighting 10932 - Stropní svítidlo LIGNO 1xGU10, IP44, Ø65, bílá/čirá
skladem u dodavatele 1342 ksdodání 4-14 dní
462 Kč
TK Lighting 4180 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø450, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 10718 - Stropní svítidlo AMIS BLACK 1xGU10, Ø55, černá/zlatá
skladem u dodavatele 940 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 4856 - Stropní svítidlo Fairy black 6xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
4 226 Kč
TK Lighting 16148 - Bodové svítidlo TUNE BROWN 3xGU10, černá/hnědá
skladem u dodavatele 927 ksdodání 4-14 dní
1 343 Kč
TK Lighting 4433 - Stropní svítidlo Rondo beige 4xE27, Ø610, béžová/textil
skladem u dodavatele 86 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 864 - Stropní koupelnové svítidlo Pori 2xE27, IP44, Ø290, bílá
skladem u dodavatele 1660 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč

























































