Sollux SL.0076 - Stropní svítidlo FENIKS 2 přírodní dřevo 2xE27
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0076 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
| Materiál: | dřevo, sklo |
| Barva: | přírodní, natural, mléčná |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 430x430 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Délka: | 43 cm |
| Kolekce: | Feniks |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 43 cm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon LED žárovky: | max 15W |
| Výkon žárovky: | 60 |
| Výška: | 12 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0075 - Nástěnné svítidlo FENIKS 1 wenge 1xE27
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
1 198 Kč
Sollux SL.0077 - Nástěnné svítidlo FENIKS 1 přírodní dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 134 ksdodání 4-14 dní
1 198 Kč
Sollux SL.0079 - Nástěnné svítidlo FENIKS 1 bílé 1xE27
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
1 198 Kč
Sollux SL.0078 - Stropní svítidlo FENIKS 2 bílé 2xE27
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
1 475 Kč
Sollux SL.0074 - Stropní svítidlo FENIKS 2 wenge 2xE27
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 475 Kč
Mohlo by vás zajímat
Sollux SL.0915 - Stropní svítidlo QUATRO 1 přírodní dřevo 1xGU10 AR111
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 037 Kč
Sollux SL.0074 - Stropní svítidlo FENIKS 2 wenge 2xE27
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 475 Kč
Sollux SL.0914 - Stropní svítidlo BASIC 2 přírodní dřevo 2xGU10 AR111
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 636 Kč
Sollux SL.0703 - Stropní bodové svítidlo BERG 3 přírodní dřevo 3xGU10
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
1 452 Kč
Sollux SL.0078 - Stropní svítidlo FENIKS 2 bílé 2xE27
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
1 475 Kč
Sollux SL.0672 - Stropní svítidlo SALGADO přírodní dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
622 Kč
Sollux SL.0916 - Stropní svítidlo QUATRO 2 přírodní dřevo 2xGU10 AR111
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 522 Kč
Sollux SL.1043 - Stropní bodové svítidlo BERG 6 přírodní dřevo 6xGU10
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 527 Kč
Sollux SL.1042 - Stropní bodové svítidlo BERG 4 přírodní dřevo 4xGU10
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 420 Kč
Sollux SL.0702 - Stropní bodové svítidlo BERG 2 přírodní dřevo 2xGU10
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
1 026 Kč



























































