Rendl R14204 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 230V, 90°, IP65, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R14204 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Rendl R14204 – Zápustné LED svítidlo do stěny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, bílá
Zápustné LED svítidlo Rendl REP 18 je ideální volbou pro orientační osvětlení chodeb, schodišť, teras či venkovních přístupových cest. Nabízí příjemné teplé světlo 3000 K, úsporný výkon 6 W a světelný tok 330 lm, který vytváří bezpečné a nenápadné nasvícení. Svítidlo má vysokou odolnost IP65, takže je vhodné pro interiér i exteriér. Instalace je možná pouze směrem dolů a součástí balení je i montážní box pro snadnou montáž.
Vlastnosti
• Výkon: 6 W
• Světelný tok: 330 lm
• Teplota chromatičnosti: 3000 K
• Napětí: 230 V
• Úhel svícení: 90°
• Krytí: IP65
• Barva: bílá
• Instalace: pouze svícením dolů
• Montážní box: součástí balení
Hlavní výhody
• Diskrétní a bezpečné orientační osvětlení
• Vhodné do interiéru i exteriéru (IP65)
• Příjemné teplé světlo 3000 K
• Jednoduchá instalace díky montážnímu boxu
• Ideální pro schodiště, chodníky a terasy
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 6 W |
| Světelný tok: | 330 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 90 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 10 mm |
| Montážní otvor: | 48/178 mm |
| Zápustná hloubka: | 48 mm |
Rendl R14205 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 230V, 90°, IP65, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R14206 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 230V, 90°, IP65, bílá
skladem u dodavatele 71 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14207 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 230V, 90°, IP65, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13620 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, bílá
skladem u dodavatele 190 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12685 - Venkovní orientační LED svítidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12577 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, antracit
skladem u dodavatele 208 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12576 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, bílá
skladem u dodavatele 59 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12013 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, bílá
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12613 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 196 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12538 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, antracit
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13621 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, černá
skladem u dodavatele 24 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14207 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 230V, 90°, IP65, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12627 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, bílá
skladem u dodavatele 71 ksdodaní 2-14 dní



























































