PREZENT 67103 - Stropní svítidlo PILLS I. 3xE27/60W, IP44, saténový chrom, 360mm
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.67103 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | saténový chrom, bílá, matná bílá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 60, 360 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 67101 - Stropní svítidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chrom, 240mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 67102 - Stropní svítidlo PILLS I. 2xE27/60W, IP44, saténový chrom, 295mm
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 186 Kč
PREZENT 67100 - Stropní svítidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chrom, 190mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
634 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 27309 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
788 Kč
PREZENT 67112 - Stropní svítidlo PILLS II. 3xE27, IP44, chrom, 360mm
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 739 Kč
PREZENT 71333 - Stropní LED svítidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 67100 - Stropní svítidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chrom, 190mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
634 Kč
PREZENT 67111 - Stropní svítidlo PILLS II 2xE27, IP44, chrom, 295mm
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 186 Kč
PREZENT 67101 - Stropní svítidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chrom, 240mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 49055 - Stropní LED svítidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
863 Kč
Prezent 27310 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, černá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
389 Kč
Prezent 27021 - Stropní LED svítidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná černá/bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
491 Kč
Prezent 27315 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
788 Kč



























































