PREZENT 71334 - Stropní LED svítidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikl/bílá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.71334 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | matný nikl, bílá, třpytivý efekt, nikl |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 36, 36 W |
| Světelný tok: | 2600, 4000 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 410 mm |
| Šířka: | 410 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Hloubka: | 98 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 71333 - Stropní LED svítidlo VITTO 18W, 4000K, IP44, 1210lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 71331 - Stropní LED svítidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chrom/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
1 064 Kč
PREZENT 71332 - Stropní LED svítidlo SWIMM 36W, 4000K, IP44, 2200lm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
1 289 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 49010 - Stropní svítidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
614 Kč
Prezent 27021 - Stropní LED svítidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná černá/bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
491 Kč
Prezent 70334 - Stropní LED svítidlo Famo 20W, 3000-6000K, 2200lm, IP65, Ø230, černá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
519 Kč
Prezent 27307 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
542 Kč
PREZENT 67102 - Stropní svítidlo PILLS I. 2xE27/60W, IP44, saténový chrom, 295mm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 186 Kč
PREZENT 27013 - Stropní LED svítidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
491 Kč
Prezent 27314 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
767 Kč
Prezent 27315 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, černá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
788 Kč
PREZENT 27026 - Stropní LED svítidlo LENYS III 24W, 4000K, IP44/IP20, 1900lm, 240x240, matná černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
737 Kč
Prezent 27306 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
587 Kč




























































