TK Lighting 6247 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, len/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6247 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | černá, bílá, len |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška: | 350 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6248 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, len/černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10154 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, žlutá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 4240 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, grafit/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 3229 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, modrá
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 149 Kč
TK Lighting 3998 - Stropní textilní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 202 Kč
TK Lighting 1587 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø600, černá/textil
skladem u dodavatele 174 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 4661 - Stropní textilní svítidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
TK Lighting 1565 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 706 Kč
TK Lighting 3230 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 047 Kč
TK Lighting 6196 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, přírodní
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 235 Kč
TK Lighting 1088 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø450, černá/textil
skladem u dodavatele 217 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč

























































