Strühm-Ideus 04153 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace dubu
| Výrobce: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04153 |
ihned k odeslání Dalších 709 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
| Výrobce: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04153 – Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 36W, 4100K, 2520 lm, IP44, Ø480, imitace dubu
Stropní LED svítidlo ATUT LED C OAK v designu přírodního dubu je ideální volbou pro moderní i klasické koupelny, kde chcete docílit teplého a přirozeného vzhledu dřeva bez náročné údržby. Neutrální bílá barva světla 4100K poskytuje jasné, čisté a vizuálně komfortní osvětlení, které věrně podává barvy a hodí se pro běžné denní aktivity. Díky vysokému světelnému toku 2520 lm snadno osvětlí i větší koupelnové prostory a široký vyzařovací úhel 140° zajišťuje rovnoměrné rozložení světla bez rušivých stínů. Integrovaný LED modul s životností 35 000 h garantuje dlouhodobý a bezúdržbový provoz.
Vlastnosti
• Výkon: 36 W
• Světelný tok svítidla: 2520 lm
• Světelný tok čipu: 4010 lm
• Teplota chromatičnosti: 4100K
• Stupeň krytí: IP44
• Úhel svícení: 140°
• CRI: 83
• Rozměr: Ø480 mm
• Materiál: ocel / plast
• Barva: imitace dubu
• Napětí: 230V / 50Hz
• Styl: moderní / přírodní
• Světelný zdroj: integrovaný LED modul (nelze měnit)
• Možnost stmívání: ne
Hlavní výhody
• Velmi vysoký světelný tok 2520 lm – ideální i pro větší koupelny
• Přírodní vzhled imitace dubu pro příjemnější atmosféru interiéru
• Bezpečné použití v koupelně díky krytí IP44
• Rovnoměrné osvětlení bez stínů díky 140° vyzařovacímu úhlu
• Dlouhá životnost 35 000 h pro bezúdržbový provoz
| Materiál: | ocel, plast |
| Barva: | dub |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4100 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 36 W |
| Světelný tok: | 2520 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 83 |
| Životnost LED: | 35000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 140 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 480 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
Strühm-Ideus 04149 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitace dubu
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04150 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04151 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitace dubu
Skladem 4 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04152 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04154 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03591 - Stropní LED svítidlo KLARA LED C 13W, 4000K, 1120lm, Ø260, IP44, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04151 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitace dubu
Skladem 4 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03645 - Stropní dětské LED svítidlo KIDI LED DINO 20W, 4000K, 1300lm, Ø335, IP44, bílá
skladem u dodavatele 1061 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 02783 - Stropní LED svítidlo SOLA LED C 12W, 4000K, 1120lm, IP44, Ø260, bílá
skladem u dodavatele 8629 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03647 - Stropní dětské LED svítidlo KIDI LED COSMOS 20W, 4000K, 1300lm, Ø335, IP44, bílá
skladem u dodavatele 1059 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04150 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03755 - Stropní LED svítidlo ADIS LED D SLIM MVS 28W, 4200K, 1900lm, 330x330, IP44, bílá + senzor
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04800 - Stropní LED svítidlo PUZEL LED C 12/18/24W, 3000/4300/6500K, 2340lm, IP44, Ø300, bílá
skladem u dodavatele 2028 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03512 - Stropní LED svítidlo SOLA LED D SLIM 20W, 4000K, 1360lm, IP44, 280x280, bílá
Skladem 4 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03514 - Stropní LED svítidlo ADIS LED D SLIM 20W, 4000K, 1360lm, 280x280, IP44, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání



























































