Strühm-Ideus 04786 - Stropní svítidlo FIGARO C 3xE27, Ø385, bílá/imitace borovice
| Výrobce: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04786 |
ihned k odeslání Dalších 972 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
| Výrobce: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04786 – Stropní svítidlo FIGARO C 3xE27, Ø385, bílá / imitace borovice
Stropní svítidlo Strühm-Ideus FIGARO C zaujme kombinací čistě bílé barvy a dekoru imitace borovice, která do interiéru vnáší přirozený a nadčasový vzhled. Díky třem paticím E27 nabízí dostatek světla pro obývací pokoje, ložnice, kuchyně i jídelny a umožňuje volbu světelných zdrojů podle požadované intenzity i barvy světla. Jednoduchý kruhový tvar a nízký profil zajišťují univerzální využití v moderních i klasických interiérech.
Vlastnosti
• Výkon: 3 × max. 13 W
• Patice: E27
• Počet světelných zdrojů: 3
• Světelný zdroj: LED (vyměnitelný, není součástí balení)
• Stupeň krytí: IP20
• Napětí: 220–240 V / 50–60 Hz
• Rozměr: Ø385 mm
• Výška: 90 mm
• Materiál: ocelový plech, plast
• Barva: bílá / imitace borovice
• Použití: interiér
Hlavní výhody
• Přírodní vzhled díky dekoru imitace borovice
• Tři patice E27 pro dostatečný světelný výkon
• Možnost volby LED žárovek dle vlastních preferencí
• Univerzální design vhodný do různých typů interiérů
• Jednoduchá a nenápadná stropní instalace
| Materiál: | ocel, plast |
| Barva: | bílá, borovice |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3 x max 13 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Šířka: | 385 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 385 mm |
Strühm-Ideus 04787 - Stropní svítidlo FIGARO C 3xE27, Ø385, bílá/černá
skladem u dodavatele 1761 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03591 - Stropní LED svítidlo KLARA LED C 13W, 4000K, 1120lm, Ø260, IP44, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04788 - Stropní LED svítidlo RATAN LED C 24W, 3000/4200/6000K, 1370lm, Ø395, bílá
skladem u dodavatele 1066 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04614 -Stropní LED svítidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, černá
skladem u dodavatele 1346 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 02783 - Stropní LED svítidlo SOLA LED C 12W, 4000K, 1120lm, IP44, Ø260, bílá
skladem u dodavatele 8681 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04151 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitace dubu
skladem u dodavatele 842 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04152 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04150 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04570 - Stropní LED svítidlo FIESTA LED C 24W, 3000/4200/6000K, 1380 lm, Ø420, černá/zlatá
skladem u dodavatele 1380 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04153 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace dubu
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04897 - Stropní LED svítidlo SARA LED C 24W, 4000K, 1180lm, Ø325, černá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-7 prac. dní




























































