Strühm-Ideus 02783 - Stropní LED svítidlo SOLA LED C 12W, 4000K, 1120lm, IP44, Ø260, bílá
| Výrobce: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-02783 |
| Výrobce: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 02783 – Stropní LED svítidlo SOLA LED C 12W, 4000K, 1120lm, IP44, Ø260, bílá
Kompaktní stropní LED svítidlo s neutrálním bílým světlem 4000 K je ideální pro menší koupelny, chodby, WC, kuchyně i technické místnosti, kde je potřeba rovnoměrné a spolehlivé osvětlení. Díky krytí IP44 je vhodné i do vlhčího prostředí a široký vyzařovací úhel 160° zajišťuje rovnoměrné rozprostření světla bez ostrých stínů. Jednoduchý bílý design umožňuje snadné začlenění do moderních i klasických interiérů.
Vlastnosti
• Příkon: 12 W
• Světelný tok svítidla: 1120 lm
• Světelný tok zdroje: 1290 lm
• Teplota chromatičnosti: 4000 K
• Stupeň krytí: IP44
• Vyzařovací úhel: 160°
• Index podání barev: Ra 81
• Napájení: 230 V
• Životnost: 35 000 h
• Materiál: ocelový plech, plast
• Rozměry: Ø260 × 80 mm
• Barva: bílá
Hlavní výhody
• Vhodné do vlhkých prostor díky IP44
• Rovnoměrné osvětlení bez oslnění
• Dlouhá životnost bez nutnosti výměny zdroje
• Čistý univerzální design
| Materiál: | ocel, plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 12 W |
| Světelný tok: | 1120 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 81 |
| Životnost LED: | 35000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 160 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 260 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 260 mm |
Strühm-Ideus 03514 - Stropní LED svítidlo ADIS LED D SLIM 20W, 4000K, 1360lm, 280x280, IP44, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04149 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitace dubu
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04151 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitace dubu
Skladem 4 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04623 - Stropní LED svítidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 1067 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03592 - Stropní LED svítidlo KLARA LED C 19W, 4000K, 1650lm, Ø330, IP44, bílá
skladem u dodavatele 1818 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03512 - Stropní LED svítidlo SOLA LED D SLIM 20W, 4000K, 1360lm, IP44, 280x280, bílá
Skladem 4 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04614 -Stropní LED svítidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, černá
skladem u dodavatele 1212 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03591 - Stropní LED svítidlo KLARA LED C 13W, 4000K, 1120lm, Ø260, IP44, bílá
Skladem 4 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04154 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04153 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace dubu
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání





























































