TK Lighting 2785 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/cihlová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2785 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | cihlová, přírodní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3256 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/zelená
skladem u dodavatele 156 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 3227 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 3255 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 3139 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/cihlová
skladem u dodavatele 126 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 3257 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/zelená
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5403 - Textilní lustr Calisto 3xE27, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 805 Kč
TK Lighting 2345 - Lustr Duo white 3xE27, bílá/juta
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 375 Kč
TK Lighting 5306 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 6582 - Textilní lustr Juta 3xE27, Ø500, juta
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 5099 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 3989 - Lustr Chicago 5xE27, 680x650, černá/lněná
skladem u dodavatele 87 ksdodání 4-14 dní
3 521 Kč
TK Lighting 1856 - Lustr Duo white 1xE27, Ø380, bílá/juta
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 3255 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 6573 - Textilní lustr Linobianco 3xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč
TK Lighting 5976 - Textilní lustr Calisto 3xE27, černá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč



























































