TK Lighting 4654 - Textilní lustr Earth 3xE27, Ø500, grafit
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4654 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4661 - Stropní textilní svítidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5976 - Textilní lustr Calisto 3xE27, černá
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 3999 - Lustr Chicago 6xE27, 1000x500, černá/lněná
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 402 Kč
TK Lighting 6018 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 6582 - Textilní lustr Juta 3xE27, Ø500, juta
skladem u dodavatele 81 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 6573 - Textilní lustr Linobianco 3xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč
TK Lighting 4557 - Designový lustr Harmony nature 3xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 2345 - Lustr Duo white 3xE27, bílá/juta
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 375 Kč
TK Lighting 6098 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, juta/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 5770 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 063 Kč
TK Lighting 5403 - Textilní lustr Calisto 3xE27, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 805 Kč


























































