TK Lighting 4815 - Textilní lustr Pulse 5xE27, bílá/borovice/přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4815 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, dřevo, plast, kov |
| Barva: | bílá, přírodní, borovice |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 5x15 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Délka: | 1250 mm |
| Výška: | 1150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10005 - Textilní lustr Pulse 3xE27, bílá/borovice/přírodní
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4483 - Lustr Universo 3xE27, černá/grafit
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
3 775 Kč
TK Lighting 10085 - Textilní lustr Zing 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 4677 - Lustr Vibe 1xE27, Ø300, topaz/černá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 483 Kč
TK Lighting 10082 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, transparentní/černá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 301 Kč
TK Lighting 4851 - Dřevěný lustr Oslo white 1xE27, Ø335mm, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 276 Kč
TK Lighting 10622 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 5827 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 4346 - Lustr HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 5942 - Lustr Nilos 3xG9, Ø250, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 4710 - Dřevěný lustr Oslo black 3xE27, 1180mm, černá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
3 635 Kč


























































