TK Lighting 10111 - Lustr Piano 12xG9, hnědá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10111 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Moderní závěsné svítidlo TK Lighting 10111 vhodné nad jídelní stůl. Svítidlo je vyrobeno z kovu a plastu v hnědé barvě. Svítidlo má patici G9 a je možné jej osadit LED žárovkou.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 12x8 W |
| Počet žárovek: | 12 |
| Délka: | 1200 mm |
| Výška: | 1400 mm |
TK Lighting 10118 - Lustr Piano 10xG9, zlatá/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
TK Lighting 10161 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10658 - Lustr FARO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10156 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø295, černá/borovice
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10082 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, transparentní/černá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 2164 - Lustr Cubus 6xE27, jantar/grafit/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
TK Lighting 10247 - Lustr Cubus 9xE27, Ø580, jantar/transparentní/šedá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
TK Lighting 5099 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 4549 - Lustr Estera 7xG9, zlatá/jantar
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 4852 - Dřevěný lustr Oslo black 1xE27, Ø335mm, černá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání


























































