TK Lighting 5959 -Stojací textilní lampa Zing 1xE27, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5959 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Osvětlete svůj prostor s elegantní stojací lampou TK Lighting Zing! Tato stylová lampa v sofistikované černé barvě je dokonalým doplňkem pro váš obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici. S jedním zdrojem světla (E27) nabízí příjemné osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru pro relaxaci nebo čtení.
Textilní stínidlo jemně rozptyluje světlo a dodává tak interiéru na teple a pohodlí. Minimalistický design lampy skvěle zapadne do různých stylů, ať už preferujete moderní, skandinávský nebo industriální vzhled.
Snadná instalace a flexibilita v umístění dělají z této lampy ideální volbu pro každý kout vašeho domova. S lampou Zing si užijete nejen skvělý design, ale i atmosféru, kterou si zamilujete!
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 350 mm |
| Výška: | 1700 mm |
TK Lighting 5284 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, len/borovice
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5241 - Textilní lampa Linobianco 1xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5151 - Stojací lampa Chicago 1xE27, Ø410, černá/lněná
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 6645 - Stojací textilní lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žlutá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5216 - Stojací lampa Deva white 1xE27, Ø500, dřevo/textil/bílá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
TK Lighting 16029 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, černá/zlatá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 6644 - Stojací textilní lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5465 - Stojací lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 16006 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, bílá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5475 - Textilní stojací lampa Earth 1xE27, Ø500, grafit
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní


























































