TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16008 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, dřevo, textil |
| Barva: | černá, borovice |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16026 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 16020 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, přírodní/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 241 Kč
TK Lighting 16007 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16006 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, bílá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6452 - Stojací textilní lampa Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
2 820 Kč
TK Lighting 5960 - Stojací textilní lampa Pulse 3xE27, bílá/borovice/přírodní
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 847 Kč
TK Lighting 16010 - Stojací lampa Cono 1xE27, Ø310x1450, černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 5959 -Stojací textilní lampa Zing 1xE27, černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 882 Kč
TK Lighting 2920 - Stojací textilní lampa Maja 1xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 5717 - Stojací lampa Estera 3xG9, černá/grafit
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
2 484 Kč
TK Lighting 5123 - Stojací lampa Nicol 1xE27, Ø500, béžová/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 121 Kč
TK Lighting 5057 - Stojací lampa Universo 1xE27, Ø500, černá/grafit
Skladem poslední kusihned k odeslání
3 284 Kč
TK Lighting 16018 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/ořech
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5241 - Textilní lampa Linobianco 1xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
2 893 Kč

























































